Czy można otrzymać odszkodowanie od notariuszy?

Byadmin

Czy można otrzymać odszkodowanie od notariuszy?

 

Udając się do notariuszy ,w celu załatwienia swojej sprawy, chcemy mieć pewność, ze obsłuży nas profesjonalista, który poważnie traktuje swoją pracę i swoich klientów. Czasami jednak może stać się, tak, że wystąpi jakieś nieporozumienie lub notariusz będzie nieprofesjonalny i poniesiemy przez niego jakąś szkodę w związku z naszymi aktami notarialnymi itd.

 

„W naszej kancelarii nie było takich przypadków, ale jeśli będzie taka potrzeba, to w świetle prawa można uzyskać odszkodowanie od notariusza” mówi  przedstawiciel www.kulakowscy.comnotariuszy z Krakowa.

 

Notariusze, Kraków, spotkanie z klientami.211122258885111(31)

Notariusze, Kraków, spotkanie.

 

Dbałość o interesy klienta na pierwszym miejscu

Każdy notariusz powinien jak najbardziej starać się o to, aby przygotowane przez niego dokumenty i świadczenie usług były na jak najwyższym poziomie. Za nieprzestrzeganie tego i narażenie klienta odpowiadają wszyscy notariusze. Kraków czy Warszawa – wszędzie klient powinien liczyć na profesjonalną usługę i żądać rekompensaty, jeśli takiej nie otrzymał i został narażony na szkodę.

 

Notariusz odpowiada z swoje błędy

Notariusze nie są wyjątkami w świetle prawa i za nieprofesjonalne zachowanie muszą odpowiedzieć prawnie. Powinni przede wszystkim dbać o ochronę interesów klientów i nie narażać ich na szkody z tytułu swoich usług. Warto więc wiedzieć, że należy nam się rekompensata na niewłaściwe działania, które wykonywali notariusze. Kraków to miasto, w którym w ostatnim czasie toczył się taki proces, wygrany dla klienta.

 

About the Author

admin administrator

Comments Are Closed!!!