Licytacje komornicze a firmy

Byadmin

Licytacje komornicze a firmy

 

Większość osób myśli, że tylko do drzwi prywatnych osób puka komornik. Ursynów jest jednak świetnym przykładem obszaru, w której również firmy zmagają się z tym problemem. komornik-warszawa.info.pl i inni komornicy w razie konieczności ściągają należności również z firm, a czasem oznacza to sprzedaż ruchomości, lub nieruchomości.

 

Czasem można znaleźć bardzo ciekawe propozycje, które może zaoferować komornik. Ursynów mimo że jest dużą dzielnicą, to nie wyróżnia się szczególnie dużą liczbą licytacji, jednak da się tutaj znaleźć ciekawe licytacje.

 

Kilka ciekawych propozycji z Ursynowa i nie tylko:

 

Co oferuje komornik Cena oszacowana Cena wywoławcza
Pustak 1,5 zł 1,13zł
Płyty granitowe 26 opakowań 14966 zł 11224 zł
Budynek usługowo-handlowy 302300 zł 226725 zł
Tkanina zasłonowa 44 metrów bieżących 26664 zł 19998 zł
Lokal usługowy 578400 zł 385600 zł

Szczególnie nieruchomości są ciekawą propozycją dla właścicieli firm. Czasem to co oferuje komornik jest nie tylko tańsze, ale również jest świetnym sposobem na stanie się właścicielem dobrego lokalu, albo działki położonej w korzystnym miejscu. Takie możliwości zdarzają się zarówno na Ursynowie jak i mniejszych miejscowościach, dlatego też inwestorzy i właściciele firm powinni śledzić to co jest dostępne na aukcjach organizowanych przez komorników.

 

About the Author

admin administrator

Comments Are Closed!!!